Batuhan Nar’ dan Yeni Kitap!

2018 yılında üstün/özel yetenekli çocukların aile ve öğretmenleri için bir rehber kitap niteliğinde olan “Üstün”e Titre isimli eğitim-başvuru kitabını çıkaran Batuhan Nar, “Kalbim Fırtına Biçer” isimli şiir kitabı ile yeniden okur severler ile buluştu.

İlk kez 2010 yılında basılan kitabın düzenlenmiş ve yenilenmiş versiyonu, Cinius Yayınları aracılığı tüm online kitap mağazalarında yerini aldı.

 

Mustafa EMİR / Lise Edebiyat Öğretmeni

“Sevgili Batuhan henüz yirmisinde. Şiirlerini ilk okuduğumuzda bizi etkileyen ve şaşırtan bir üsluba sahip. Tarzını iyi seçmiş ve kısa zamanda olgun bir şairin tarzına ulaşmış. Şiirlerini büyük bir itina ve sanatkârane bir titizlikle yazarken tema ve duyguyu musiki ile birleştirmeyi başarıyor. Hayaller, duygular, ilhamlar Batuhan’ın kaleminden sanatkârane bir nazma dönüşüyor… Ritim ve ahenk ile adeta canlanıyor. Okuduğumuz her dize kafamızın içinde yeni bir hayal ve düşünce alemi yaratıyor;

“ Canım eylül, tutsak eylül… Eylül kral, ağzı lal…
Eylül yasak,
Eylül ihtilal…”

Batuhan’ın şiirlerinde lisana ve nazma hakim olduğunu görüyoruz. Şiirleriyle, yeni bir rüzgar halinde esen hisleriyle şiir zevkimize ayrı bir çeşni katıyor. Feyzini aldığı şairler gibi şiirin tadını almış. Artık şiirin yeni bir Arif’i oluyor… Bu değerli gencimizin kaleminden çıkmış ve çıkacak şiirleri okuyucunun idrak edeceğine ve bu genç şairi destekleyeceğine inanıyorum.”

 

D&R Linki: https://www.dr.com.tr/Kitap/Kalbim-Firtina-Bicer/Batuhan-Nar/Edebiyat/Siir/Turk-Siiri/urunno=0001872265001

Kitapyurdu Linki: https://www.kitapyurdu.com/kitap/kalbim-firtina-bicer/542180.html

İdefix Linki: https://www.idefix.com/Kitap/Kalbim-Firtina-Bicer/Batuhan-Nar/Edebiyat/Siir/Turk-Siiri/urunno=0001872265001

Cinius Shop Linki: https://cinius.shop/product/kalbim-firtina-bicer/

0 Paylaşımlar
Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir