Hakkımda

Batuhan NAR, 12.09.1990 yılında Elazığ’da doğmuştur.

Eğitimine sırasıyla Namık Kemal İlkokulu, Bahçelievler Ortaokulu ve Balakgazi Anadolu Lisesi’nde devam etmiştir.

Lisans eğitimini Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde 2012 yılında tamamlamıştır.

Yüksek lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans programında “Üstün/Özel Yetenekli Öğrencilere Yönelik Destek Eğitim Odası Uygulaması: Sınıf Öğretmenlerinin Öz Yeterlikleri Ve Görüşleri” tezi ile 2017 yılında tamamlamıştır.

2013 – 2015 yılları arasında Okyanus Kolejleri’nde üstün zekâlılar ve yetenekliler sınıf öğretmeni olarak çalışmıştır.

2015 – 2019 yılları arasında Alman Liseliler Kültür ve Eğitim Vakfı (ALKEV) Özel Okulları’nda sınıf öğretmeni olarak çalışmıştır.

2019 yılından itibaren Alman Liseliler Kültür ve Eğitim Vakfı (ALKEV) Özel Okulları’nda ilkokul müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Üstün yetenekliler, çocuklar için felsefe, 21. Yy. eğitimi, eğitimde teknoloji vb. konu alanlarında birçok internet sitesi ve dergide yayını bulunmaktadır. Bu alanlarda birçok ulusal kongre ve konferansta eğitimler vermiş, birçok sempozyum ve çalıştayda görev almıştır.

Çalışma alanları, üstün yetenekliler eğitimi, 21. Yy. becerileri, destek eğitim odaları, çocuklar için felsefe, öğretmenler için web 2.0 uygulamaları, eğitimde teknoloji, düşünme becerileri ve yaratıcılık eğitimi şeklindedir.

Yarı profesyonel olarak müzikle ilgilenmektedir. “Kalbim Fırtına Biçer” isimli bir şiir ve “Üstün”e Titre isimli bir eğitim – başvuru kitabı bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir